📞 7-007-007

Ціни

Питання та відповіді по вантажному таксіВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Вантажний підрозділ таксі «Бонд» створений для перевезення невеликих вантажів, які не помістяться в багажник звичайного легковика. Це може бути великий телевізор, холодильник, пральна машина, шафа, сумки.

Максимальна вага вантажу – 2000 кг.

Ви можете залучити водія для завантаження за додаткову плату.

Ми не несемо відповідальності за збереження вантажу під час завантаження/розвантаження та перевезення.


Як я можу замовити вантажне авто?

Викликати вантажне авто ви можете будь-яким звичним способом, як і пасажирське таксі Бонд. За телефоном 093-17-02-007, 095 87-08-007, 098 87-08-007, 063 87-08-007, через диспетчера, на сайті cargo.bond.od.ua або через додаток «Таксі Бонд».


Як я можу бути впевненим, що весь мій вантаж поміститься у запропонований автомобіль?

Максимально докладно опишіть ваш вантаж у спеціальному полі при виклику вантажного авто із програми або на сайті cargo.bond.od.ua. Ви можете повідомити характер вантажу та його габарити диспетчеру по телефону, який створить заявку та відповідно до цих параметрів її прийме відповідний автомобіль. У нашому розпорядженні автомобілі різного класу, вантажопідйомності та габаритів.


Чи допоможе мені водій із завантаженням/розвантаженням моїх речей, меблів, будівельних матеріалів?

Послуга навантаження/розвантаження є опцією та оплачується клієнтом додатково. Якщо замовник хоче залучити до навантаження наших співробітників, можна скористатися опцією «водій-вантажник», коли водій допоможе з навантаженням. Додатково до водія-вантажника, у разі перевезення габаритних речей, можна замовити другого вантажника. Тариф на послуги водія-вантажника – 3 грн/хв з моменту початку роботи та до завершення поїздки, другого вантажника – 360 грн/перші дві години з моменту подачі авто, далі 3 грн/хв до завершення поїздки.


Як нараховується оплата після закінчення перших двох годин стандартної доставки?

Вартість доставки вантажу по Одесі за стандартним тарифом після закінчення перших двох годин нараховується щохвилини, виходячи з ціни 250 грн/год, тобто 4,17 грн за хвилину. Оплата водієві-вантажнику протягом виконання всього замовлення вважається щохвилини – 3 грн/хв. Оплата другого вантажника після закінчення перших двох годин також нараховується щохвилини – 3 грн/хв.


Чи можна замовити опцію водій-вантажник у тарифі «Економ»?

Действительно, одна дополнительная функция в тарифе «эконом» доступна и это опция «водитель-грузчик», которая может быть дополнительно заказана по телефону. Звонить может как заказчик, так и водитель, прибывший на вызов.


Яка вартість доставки вантажу за межі міста?

Додатково до тарифу за перевезення вантажу по Одесі при виклику авто за межі міста або доставці за межі Одеси нараховується доплата 30 грн/км шляху в одну строну.


Які послуги додатково сплачуються замовником?

Крім безпосередньо вантажоперевезення клієнтом можуть бути замовлені додаткові послуги з відповідною додатковою оплатою: водій-вантажник, другий вантажник, підйом на поверх без ліфта. Крім цього додатково оплачується виїзд за місто (30 грн/км в один бік).


Як проходить кордон міста для вантажного таксі?

Межі міста для вантажного таксі Бонд дещо ширші за адміністративні кордони Одеси і включають всі магазини Метро та Епіцентри, ЖМ Райдужний, вулиці Бочарова і Сахарова, що не входять до меж міста. Тобто клієнт не платить додатково за виїзд у ці місця.


Чи можу/повинен я їхати з водієм, супроводжуючи свій вантаж?

Клієнту за його бажанням надається одне безкоштовне місце в салоні вантажного автомобіля, якщо необхідно супроводжувати вантаж або клієнт самостійно виконує розвантаження/навантаження.


Як можна розрахуватись за виконане замовлення?

Розрахуватися за виконане замовлення можна будь-яким зручним для Вас способом: готівкою, карткою, за допомогою коштів на клієнтському рахунку в таксі Бонд.


Який графік роботи таксі Бонд?

Автомобілі, які доставляють вантажі, працюють цілодобово, за виключенням комендантської години. У будь-який зручний момент за допомогою програми таксі Бонд Ви можете створити заявку на терміновий виклик вантажного авто або вказавши зручний час прибуття машини. Диспетчер доступний для консультацій з питань вантажних перевезень з 8:00 до 18:00.